Попередній місяць Лютий Наступний місяць Попередній рік 2024 Наступний рік
     
ВИПАДКОВЕ ФОТО
Чемпіонат України з фрі-файту серед юніорів та дорослих та Всеукраїнський турнір пам

Тренування з мікс-файту

ПАРТНЕРИ

Лого ІФОФБМ

Лого Ютім
Розгорнути
12.2.2016

Чому варто відвідувати тренування регулярно?


1. Підтримувати техніку на рівні
Техніка сама себе розвивати не буде. Та й підтримувати на солідному рівні теж навряд чи. Нехай навіть ти відразу розумієш що показується тренером прийом, повторивши його тільки на одному занятті, ти далеко не підеш. М'язова пам'ять може бути напрацьована тільки регулярними повтореннями одного і того ж руху.
 
2. Повага до тренера
Відвідуючи заняття регулярно, ти даєш своєму тренеру зрозуміти, що тобі подобається його методи викладання, техніки і демонстровані прийоми. Також ти наочно показуєш своє бажання постійно прогресувати і долати всі нові випробування. Повір, немає способу надійніше наблизитися до наступного поясу, як регулярно, щодня ходити на тренування.
 
3. Допомога товаришам по команді
Регулярно приходячи на тренування, ти не тільки постійно прогресуєш сам, але і даєш можливість розвиватися своїм товаришам по команді. Згадай, як часто у тебе падав настрій, коли один-два твоїх головних партнерів не з'являлися на тренуванні ...
 
4. Залишатися в формі
Багато хто забуває про те, як здорово тренування може підтримувати людину в хорошій фізичній формі. Зрозуміло, подібного не буде, якщо ходити на заняття 2-3 рази на тиждень. Пропущені пару тижнів тренувань можуть цілком обернутися парою-трійкою набраних зайвих кілограмів, падінням витривалості і функціональності.
Переглядів: 1581

Розповісти друзям

Схожі матеріали
Ви ввели неправильний код!


Додати коментарНОВИНИ ММА

НОВІ СТАТТІ

ДРУЖНІ САЙТИ
Мікс-Файт клуб «Вікінг»
м. Івано-Франківськ, 2010-2024

Розробка та супровід сайтів — «Сайти під ключ»
95252vk