Попередній місяць Листопад Наступний місяць Попередній рік 2017 Наступний рік
   
ВИПАДКОВЕ ФОТО
Чемпіонат України з фрі-файту серед юніорів та дорослих та Всеукраїнський турнір пам

Тренування з мікс-файту

ПАРТНЕРИ

Лого ІФОФБМ

Лого Ютім
Розгорнути
9.3.2016

Бій з тінню в єдиноборствах


Бій з тінню, або самостійна робота боксера перед дзеркалом, або з уявним суперником, один з найстаріших інструментів у підготовці в єдиноборствах. І точно найекономічніший і доступний. Для тренувань не треба ніякого обладнання і займатися можна де завгодно.
 
Як боксувати з тінню?
 
Більшість новачків боксують не осмислено, намагаючись повністю імітувати бій, при цьому завдаючи  не осмислені удари по повітрю. Ось кілька простих прикладів, які зроблять Ваше тренування з тінню більш осмисленим і, як результат, більш ефективним.
 
1. Рух з тінню
 
Ваше завдання - сконцентруватися на тому, як Ви рухаєтеся. Рухайтеся навколо уявного суперника, робіть відскоки, ухили, нирки. Виберіть точку, яка буде виступати  віссю, навколо якої Ви повинні "літати". Тренуйтеся спочатку без ударів, але поступово додайте один-два, але без серій.
 
2. Комбінації для новачків
 
Починайте з одиночних прямих ударів в голову, потім в корпус. Далі робіть прості комбінації з 1-2 прямих ударів. Поступово можете включати удари з боку і апперкоти. З пересуваннями можете використовувати відскоки після ударів. Але поки не робіть складних комбінацій по поверхах і складних захисних дій.
 
3. Бій з тінню на швидкість
 
Сподіваємося, що тренувальні підходи Ви робите тривалістю 3 хвилини. Працюючи з тінь на швидкість, Ви повинні нанести максимальну кількість ударів в рамках 3-хвилинного раунду. Крім того, вони повинні бути технічно правильними. Ви повинні прагнути до нанесення 250-350 ударів за 3 хвилини. Також Ви повинні постійно намагатися побити свій власний рекорд.
 
4. Продумайте сценарій бою
 
Під час бою з тінню, продумуйте на кілька комбінацій вперед. Придумайте які удари завдаватиме суперник, і відповідно як Ви будете захищатися. Так Ви зможете змоделювати реальний поєдинок. Це дозволить сформувати якісний арсенал і напрацювати необхідні комбінації.
 
5. Повільний бій з тінню
 
Робіть всі атакуючі і захисні руху в уповільненому темпі для максимального контролю техніки. Сконцентруйтеся на правильності руху. Не поспішайте робити складні комбінації.
 
6. Використовуйте капу
 
Намагайтеся додавати в бій з тінню нової динаміки або зміни. Одним з таких ускладнень є робота з каппой. Це дозволить звикнути дихати, так як багатьом новачкам важко боксувати з каппою, з огляду на те, що важко дихати. А одягаючи капу під час бою з тінню, Ви звикнете.
 
7. Бій з тінню з вагою
 
Використовуйте в тренуваннях гантелі. З початку можете брати малу вагу, поступово знижуючи. В рамках одного тренування доцільно спочатку боксувати з вагою більшою, потім вагою трохи меншою, і в останньому раунді боксувати без гантелей. Також існують спеціальні еспандери для бою з тінню.
 
Коли використовувати бій з тінню
 
Бій з тінню Ви можете включати в кожній частині тренування. Це може використовуватися в якості розминки чи в основній частині. Багато хто робить бій з тінню під час пробіжки або відразу після неї.
 
І звичайно ж, бій з тінню варто включати в своє повсякденне життя. Але будьте обережні, боксуючи на роботі)
Переглядів: 497

Розповісти друзям

Схожі матеріали


Додати коментарНОВИНИ ММА

НОВІ СТАТТІ

ДРУЖНІ САЙТИ
Мікс-Файт клуб «Вікінг»
м. Івано-Франківськ, 2010-2017

Розробка та супровід сайтів — «Сайти під ключ»
95252vk