Попередній місяць Лютий Наступний місяць Попередній рік 2023 Наступний рік
   
ВИПАДКОВЕ ФОТО
Чемпіонат України з фрі-файту серед юніорів та дорослих та Всеукраїнський турнір пам

Тренування з мікс-файту

ПАРТНЕРИ

Лого ІФОФБМ

Лого Ютім
Розгорнути
10.3.2016

Греплінг


Історія виникнення. Президентом ADCC (Abu-dhabi combat club) - клубу, який розпочав розвиток і пропаганду грепплінгу, є шейх Хазза Бін Заєд, віце-президентом - шейх Тахнун Бін Заєд аль Нахіян. Ідея створення і проведення турнірів по грепплінг ADCC належить шейху Тахнун Бін Заєд аль Нахіяну.

Тахнун вивчав бразильське джиу-джитсу сім'ї Грейсі в Америці, паралельно приступив до вивчення російського самбо, захоплювався змішаними бойовими єдиноборствами (MMA), жага знань привела його до знайомства з іншими єдиноборствами, такими, як вільна боротьба та дзюдо. У процесі вивчення всіх цих стилів, Тахнун неодноразово стикався з твердженнями інструкторів: «Моє єдиноборство краще за інших! Якщо навчитися, то можна перемагати представників інших єдиноборств! »Проблема була в тому, що кожне єдиноборство мало власні правила, і неможливо було таким чином визначити, яке з них є більш ефективним. З цією думкою Тахнун створив новий турнір і звід «нейтральних» правил, які  дозволяють спортсменам різних видів єдиноборств змагатися один з одним без грубості ударів, доводячи ефективність свого виду єдиноборств. Таким чином і з'явився перший чемпіонат ADCC у 1998 році.
 
Правила ADCC надають рівні шанси представникам різних єдиноборств, дозволяючи майже всі прийоми, які завершуються здачею суперника (за винятком прийомів на хребет). Шейх Тахнун створив не тільки кращий турнір з грепплінг в світі, але в процесі цього створив новий напрямок єдиноборств: боротьба до здачі або submission fighting (wrestling). Таким чином Шейх Тахнун створив спорт, який зможе завоювати весь світ.
 
Грепплінг (Submission fighting ADCC)
 
Боротьба до здачі (боротьба підпорядкування) - вид спорту, визнаний і шанований всією Західною і Європейською частиною Світу. Мета цього виду єдиноборства без зброї - виявити найбільш раціональний метод ведення сутички з одним противником в поєдинку без ударів, незалежно від його фізичних кондицій і вагової категорії. Цей вид боротьби розроблений на основі різних загальновідомих видів боротьби, таких як самбо, дзюдо, вільна боротьба, і, звичайно, бразильське джиу-джитсу. Бразильське джиу-джитсу в даному випадку є дуже близьким, спорідненим стилем, тому що саме в цих видах є поняття ГАРД (guard-охорона). Існує безліч різних видів «охорони» - контролю противника ногами і проходів цих контролів. Деякі з них, такі, як закрита (closed guard) охорона, охорона метелики (butterfly guard), охорона павука (spider guard), ікс охорона (x guard), відкрита охорона (open guard) і ще різні види.
 
 
 
Грепплінг - це виключно розумний вигляд боротьби, де вирішальне значення має не груба сила і функціональна форма, а перш за все технічний арсенал спортсмена. Грепплінг розвиває почуття балансу, розподіл власної ваги і ваги партнера під час сутички за рахунок важелів і переміщень, мислення спортсмена має бути відкрите для своєчасного реагування на дії суперника. Унікальність цього виду боротьби полягає в тому, що кожен може собі дозволити займатися грепплінг, не залежно від віку і фізичних кондицій. Методологія тренувального процесу дозволяє вивчити безліч різних підвідних вправ, що розвивають гнучкість і пластику пересування. Для пізнання різних видів проходження контролів (guard), утримань і технік, спрямованих на завершення сутички шляхом больового впливу або задушливого прийому, багато часу приділяється роботі в парі з партнером. Грепплінг - це вид боротьби, на 80% складається з технічних дій в «партері». Велика увага приділяється позиційній боротьбі, тому що вигідна позиція на або під противником - це крок до перемоги. Проводяться чемпіонати світу та Європи. Відомі спортсмени зі Світовим іменами, переможці Чемпіонатів Світу та Європи з грепплінг, які подорожують по Світу і дають семінари, такі, як Роджер Грейсі, Марсело Гарсія, Фабіо Гургел, Брауліо Естіма. На сьогоднішній день це найсучасніший, видовищний і найбільш перспективний вид боротьби, який претендує стати олімпійським видом!
 
Правила  ADCC
 
Чемпіонат - турнір на вибування, з одним переможцем на кожній стадії, який проходить в наступне коло.
Футболки, кімоно (доги) і борцовки можуть використовуватися на розсуд учасників в турнірах юніорів та любителів.
Килим повинен бути розміром 9 x 9 метрів (8 x 8 метрів, а також 1 метр - зона безпеки)
Якщо борці виходять за межі килима рефері повинен почати сутичку в центрі в тій же позиції, в якій спортсмени покинули килим. Якщо спортсмени покинули килим в стійці, то вони починаю сутичку знову, стоячи один навпроти одного.
 
Дозволені прийоми:
 
- Будь-які види удушення (за винятком використання рук для прикриття дихальних шляхів);
- Не допускається використання шорт і футболок під час сутички;
- Будь-які важелі на руки, замки на плече, зап'ястя;
- Будь-які больові прийоми на ноги і щиколотку.
 
бали
 
2 - "Маунт" (положення зверху)
2 - Коліно на животі
2 - Свіп (перевороти з положення гард ( "охорони") або хав-гард ( "полуохрани")
2 - Атака (з "охорони" або "полуохрани")
3 - "Бек-маунт" (положення за спиною з контролем ногами)
3 - Прохід "охорони"
4 - Чистий свип (переворот, завершений проходженням "охорони")
4 - Чистий кидок (завершений проходженням "охорони")
- Кожна позиція повинна бути зафіксована протягом трьох секунд або більше, щоб бали були зараховані.
Якщо був зафіксований ряд позицій (прийомів), то бали даються тільки за ті, які були зафіксовані в перебігу трьох секунд і більше.
Відповідний прийом, контратаки (reversals) оцінюються, як Свіп.
 
штрафні бали
 
- Якщо спортсмен добровільно стрибає в положення "охорони" (гард), обхопивши ногами партнера в стійці, або переходить з позиції стоячи в позицію лежачи "будь-яким" способом і залишається в такому положенні 3 секунди і більше, він буде покараний штрафним очком.
- Якщо спортсмен уникає контакту і починає відступати і продовжує надалі уникати контакту, він карається штрафним очком.
- Спортсмен, проводить сутичку пасивно, попереджається двічі і потім карається штрафним балом. При цьому рефері попереджає спортсмена словами "попередження за пасивність"
 
 
Способи досягнення перемоги:
 
- Переможець визначається на підставі подачі знака за допомогою постукування ногою, рукою, або вигуку словами (слова можуть використовуватися тільки в турнірі новачків або юніорів) одним із спортсменів, в разі, якщо він здається.
- Якщо рефері вважає, що один зі спортсменів не в змозі захищатися або вважає, що його здоров'я знаходиться в небезпеці, то він (рефері) має право оголосити переможця.
- Якщо спортсмен двічі порушує правила, рефері оголошує дискваліфікацію.
Перемога досягається шляхом:
- Проведення завершального прийому при здачі суперника;
- За балами;
- Рішенням рефері.
Переглядів: 2261

Розповісти друзям

Схожі матеріали
Ви ввели неправильний код!


Додати коментарНОВИНИ ММА

НОВІ СТАТТІ

ДРУЖНІ САЙТИ
Мікс-Файт клуб «Вікінг»
м. Івано-Франківськ, 2010-2023

Розробка та супровід сайтів — «Сайти під ключ»
95252vk