Попередній місяць Вересень Наступний місяць Попередній рік 2021 Наступний рік
   
ВИПАДКОВЕ ФОТО
Чемпіонат України з фрі-файту серед юніорів та дорослих та Всеукраїнський турнір пам

Тренування з мікс-файту

ПАРТНЕРИ

Лого ІФОФБМ

Лого Ютім
Розгорнути
22.3.2016

10 порад, які допоможуть винести максимум користі з тренувань на мішку


1. Бити, а не штовхати
 
Хороший удар можна визначити за звуком, він хльосткий, гучний і "сухий". Глухий звук удару говорить про те, що ударна кінцівка занадто довго стикається з мішком, і частина ударної і звукової хвилі поглинається самою кінцівкою.
На ділі це виглядає так, як ніби боксер б'є і навмисно не встигає повертати руки. Такий удар перетворюється в поштовх.
Штовхати мішок це повільно і неекономічно, руки швидко втомляться.
 
Не намагайтеся вкластися в кожен удар, бийте мішок хльостко. Вчасно раслабляйте руки, і повертайте їх у вихідне положення якомога швидше. Пам'ятайте, контакт з мішком повинен бути максимально коротким.
 
2. Міцно стійте на ногах
 
У мішок повинні летіти ваші руки, а не ви самі. Під час серії розставте ноги ширше, стежте за рівновагою, від злагодженої роботи рук і ніг залежить сила ваших ударів.
 
Не робіть по відношенню до мішка зайвих рухів, які ви не стали б робити в бою. Не варто штовхати мішок корпусом або головою, така звичка, одного разу розвинувшись, може зіграти з вами злий жарт в бою.
Боксуючи з мішком уявляйте партнера.
 
3. Більше пересувань
 
Робота на мішку - це не тільки удари. У перервах між атакуючими діями слід виконувати захист. Це ухили і нирки після серій, а так само переміщення навколо мішка.
Особливо корисні імітації контр атак зі зміщенням з лінії атаки. Просто спробуйте перед однією з серій як би забігти за передню руку уявного противника.
 
4. Робіть серії по 3-6 ударів
 
Бажаний кількість ударів в серії 3-6. Не варто працювати всього на 1,2, а й перебирати не варто, серія з 10 ударів малоймовірна в бою.
 
5. Використовуйте рваний ритм атаки
 
Серії ударів повинні утворювати комбінації. Починайте з простих на зразок: 1-2-1-2, 2-1-2, і.т.д., потім поступово переходите до менш очікуваним і більш складним: 3-1-2-3-3.
Одного разу вивівши свої базові навички на належний рівень, ви почнете ускладнювати комбінаторику свого бою, вміння діяти не шаблонно, ось що поставить вас на крок попереду ваших противників.
 
6. Бийте вище
 
Незначне, але постійне випередження вгору щодо горизонталі вбереже вас від ситуації, коли в бою ваш противник виявився вищим вас, а ваші руки звикли бити перед собою або навіть трохи нижче. Тоді з незвички м'язи рук набагато швидше втомляться.
 
7. Тримайте руки вище
 
Легко виявитися в полоні ілюзій стоячи перед мішком, який не дає здачі, не втрачайте пильності ніколи. Прикривайте голову і корпус вільною рукою під час нанесення ударів, під час пересувань тримайте руки високо в захисній позиції.
Постійно відточуйте правильну техніку. Коли в бою вас битимуть, ви і не пригадаєте цих рекомендацій, але ваше тіло зробить це за вас.
 
8. Бийте
 
Мішок треба бити постійно. Наносите серію, потім захисні дії, потім перерва на відновлення  і знову в атаку! Не варто проявляти зайву ощадливість, в бою якщо не б'єш ти, значить б'ють тебе.
Боротися за життя і бігати від ударів  вам вже зараз можуть допомогти ваші інстинкти, а бути хижаком - це те, що в собі треба виховати.
Зверніть увагу на те, як тренуються на мішку професіонали і початківці . У перших пауза між серіями ледь складе 2-3 секнди, коли як другі дозволяють собі відпочивати по 10-15 секуд. У бою такого не буває.
 
9. Контролюйте дихання
 
Характер навантажень при роботі на мішку на кшталт бігу або інтервального бігу. Ви повинні бути витривалими. Ніяка техніка не допоможе вам у вже другому раунді при поганій функціональній підготовці. Тому не концентруйтеся на силі ударів, розслабтеся і контролюйте дихання. Кожен удар - вибуховий видих, в перерві вдох.
 
10. Правильно дивіться на мішок
 
Це може вас здивувати, але не тренований погляд часто є причиною поганої реакції і пропущених ударів, а так само може начисто розкрити ваш задум перед противником.
 
 Завжди дивіться на мішок, багато боксерів відводять погляд під час удару, очевидний наслідок з цього - пропущені удари.
 
Привчити не відводити очі можуть допомогти якісь мітки на мішку, на рівні вашої голови.
Переглядів: 1891

Розповісти друзям

Схожі матеріали
Ви ввели неправильний код!

ekokipuwume 01:12, 7.4.2019

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxil Used <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Amoxicillin No Prescription</a> wuh.cuip.mixfight.if.ua.wvl.ec http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

icuyuka 01:45, 7.4.2019

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Order Amoxicillin 500mg <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Buy Amoxicillin Online</a> qqx.eowa.mixfight.if.ua.ebn.tp http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

online drugstore 02:09, 3.11.2019

<a href="http://canadianpharmaciesoffer.com/">prescription meds without the prescription</a>
http://canadianpharmaciesoffer.com/
<a href=http://canadianpharmaciesoffer.com/>mail order prescriptions from canada</a>


Додати коментарНОВИНИ ММА

НОВІ СТАТТІ

ДРУЖНІ САЙТИ
Мікс-Файт клуб «Вікінг»
м. Івано-Франківськ, 2010-2021

Розробка та супровід сайтів — «Сайти під ключ»
95252vk