Попередній місяць Липень Наступний місяць Попередній рік 2020 Наступний рік
   
ВИПАДКОВЕ ФОТО
Чемпіонат України з фрі-файту серед юніорів та дорослих та Всеукраїнський турнір пам

Тренування з мікс-файту

ПАРТНЕРИ

Лого ІФОФБМ

Лого Ютім
Розгорнути
9.9.2016

Як поставити нокаутуючий удар. Постановка удару в домашніх умовах.


 
Будь-який чоловік, хоч трохи знайомий з бойовими мистецтвами, розуміє, що для перемоги достатньо одного хльосткого, пекучого, різкого удару, здатного відправити противника на деякий час в стан зміненої свідомості.
 
Люди, які мають такий удар, наприклад Рой Джонс, можуть бути обдарованими від Бога, але більшість людей найчастіше домагається бажаного наполегливими тренуваннями. З цієї статті ви дізнаєтеся, як поставити удар рукою, як збільшити силу удару, які вправи необхідно робити і які рекомендації виконувати, щоб отримати на виході нокаутуючий удар.
 
Постановка удару в домашніх умовах, складається з двох частин.
 
Зрив.
 
Перша частина - це зрив. Дозволяє діяти несподівано, не даючи супернику часу визначити, звідки і який піде удар. Головний принцип зриву - це розслаблення. Тобто перед ним всі м'язи повинні бути повністю розслаблені, і голова повинна бути холодною. У свідомості бійця, як би, не повинно бути бажання бити. У певний момент часу боєць вибухає, що надає удару несподіванки.
 
Наступні вправи допоможуть вам напрацювати фазу зриву.
 
1) Удари по звукових сигналів. Боєць стоїть в бойовій стійці і повністю розслаблений. Партнер, що знаходиться поза полем зору бійця, через різні інтервали часу подає звукові сигнали, наприклад, плескання в долоні. У цей момент наноситься хльосткий удар. Сенс вправи в тому, що потрібно скорочувати час, що проходить від звукового сигналу до завершення удару. Для ускладнення завдання, можна використовувати ще один сигнал, наприклад голосом.
2) Удари після торкання. Вихідні положення ті ж, тільки сигнали подаються не звуками, а шляхом торкання ззаду різних частин тіла того, хто навчається. Торкання можуть бути як легкими дотиками, так і відчутними поштовхами. Боєць повинен максимально швидко викидати руки відразу після сигналу.
3) Робота з боксерськими лапами. Партнер тримає лапу і постійно змінює її місце розташування: вгору, вниз, вліво, вправо, далі, ближче, від того, кого навчають.
4) Удари по шматку газети. Партнер тримає газетний лист розміром 30 на 30 сантиметрів за верхні кути, а інший б'є по ній. В ідеалі необхідно голим кулаком пробити дірку в газеті. Але це вже вищий пілотаж.
 
Розгін.
 
Друга частина хльосткого удару - це розгін кулака. Ефективність тут залежить від швидкісної і силової підготовки бійця. Причому необхідно тренувати обидві ці складові. Існує думка, що необхідно виключати з тренувань вправи з обтяженнями, оскільки вони можуть привести до зниження швидкості удару. Однак швидкий удар без сили в ньому не завжди буде нокаутуючим, особливо при ударах по корпусу. Такі удари корисні, якщо необхідно набрати очки в аматорському бою. На цьому всі переваги закінчуються. Нокаутуючий удар крім швидкості повинен мати в собі силу.
 
Для її розвитку рекомендується виконувати наступні вправи:
 
1) Віджимання:
-Стійка на кулаках або на пальцях, руки трохи ширше плечей, при опусканні лікті рухаються уздовж тіла. Віджиматися необхідно в швидкому темпі;
- Віджимання на долонях з ударами між віджиманнями;
- Віджимання на кулаках з ударами по грудях між віджиманнями;
- Віджимання поперемінно на одній руці.
2) Жим штанги лежачи від грудей. Рухи повинні виконуватися без зупинки у верхніх і нижніх точках. Вагу необхідно підбирати таким чином, щоб можна було виконати 10-12 повторів на середній швидкості.
3) Ривок гирі вагою 24 кг однією рукою в швидкому темпі. Таким чином до роботи підключаються м'язи спини і ніг.
4) Поштовхи двох гир вагою 24 кг в швидкому темпі.
5) Робота на боксерському мішку. При цьому цілитися необхідно не в поверхню груші, а в точку в глибині мішка або навіть за ним. Таким чином, необхідно прагнути до того, щоб «пробити мішок».
-Потужні одиночні удари ударної рукою з бойової стійки. Мета - пробити мішок якомога глибше;
-Удар - двоєчка однією або двома руками. Перший удар - неглибокий, другий - максимально глибокий.
 
6) Боксерські лапи найкраще імітують рухи цілей для удару в бою, тому вони є кращим універсальним  снарядом. Вправи:
-партнер тримає лапу опущеною і показує її в певний час. При кожному показі лапу необхідно переміщати вліво-вправо, вгору-вниз. Удар наноситься з стійки з близько поставленими ногами з випадом;
-охота за лапою. Партнер постійно тримає лапу на одному рівні, а сам пересувається, тікаючи від нападника, який повинен, переміщаючись, потужно бити по лапі з вигідного положення;
-удар і миттєве повернення. Партнер в одній руці тримає лапу, а в іншій - мотузку або пояс, яким б'є нападника по руці в момент удару по лапі. Мета атакуючого - встигнути повернути руку до підборіддя, щоб його не вдарили мотузкою.
 
Загартування рук для нокаутуючого удару.
 
Віджимання.
 
Крім відпрацювання зриву і розгону є ще один важливий момент. Це гарт зовнішньої сторони кисті. У  людини яка незаймається вона досить вразлива, оскільки фаланги пальців не захищені м'язами і вельми крихкі. Тому, наносячи удар, боєць легко може замість нокауту отримати сильну травму руки, якщо вони не були заздалегідь «набиті».
 
Способи загартування рук вельми різноманітні. Одним з найбільш ефективних способів є віджимання на кулаках: на фалангах і кісточках пальців. Спочатку, щоб уникнути надмірних больових відчуттів, віджиматися можна на м'якій підстилці. У міру «загартовування» можна переходити на більш тверді поверхні. Коли руки зовсім загартується, можна пересуватися на кулаках по залу в упорі лежачи.
 
Робота на мішку.
 
Другий спосіб загартування - відпрацювання ударів на мішку. Слід зазначити, що мішки, які продаються в магазині, найчастіше пристосовані до роботи в рукавичках і не підходять для набивання рук. Якщо ви працюєте в рукавичках, не забувайте під них намотувати боксерські бинти, так і рукавичка краще сидить, і руки бережуться від травм.
 
Підсумок.
 
Звичайно, в статті наведені далеко не всі вправи для постановки нокаутуючого удару, але навіть цих, за умови сумлінних тренувань, цілком вистачить, щоб з'явилася впевненість, що одного вашого удару досить, щоб постояти за себе і близьких, не дати в образу слабкого. Головне пам'ятайте, що сила чоловіка, не в тому, щоб кидати всіх, хто під руку підвернеться, а в здатності здійснювати добрі справи, та з такою щільністю, щоб між ними і секунди вільної не було.
Переглядів: 4145

Розповісти друзям

Схожі матеріали
Ви ввели неправильний код!


Додати коментарНОВИНИ ММА

НОВІ СТАТТІ

ДРУЖНІ САЙТИ
Мікс-Файт клуб «Вікінг»
м. Івано-Франківськ, 2010-2020

Розробка та супровід сайтів — «Сайти під ключ»
95252vk