Попередній місяць Cічень Наступний місяць Попередній рік 2019 Наступний рік
 
ВИПАДКОВЕ ФОТО
Чемпіонат України з фрі-файту серед юніорів та дорослих та Всеукраїнський турнір пам

Тренування з мікс-файту

ПАРТНЕРИ

Лого ІФОФБМ

Лого Ютім
Розгорнути
3.10.2016

Набивка ніг


Для бійця важливим фактором є набивка ніг. Потрібно їм це для того, що б завдаючи удари гомілкою знизити больовий порок.Так ж і для того, що б після першого ж лоу кіка не впасти.
 
Набивати ноги можна з партнером, по мішку і твердим предметам. Робити потрібно це поступово, так як набивка тривалий процесс.Не варто відразу з усієї дурі лупити по мішку або відбивати один одному ногі. Ви повинні самі відчувати до якого больового пороку ви готові і бити сильнішим чи слабшим.
 
Вправи
 
1. З партнером встаньте в стійку на середню дистанцію і починайте обстукувати один одного лоу кіками по стегну, внутрішньої частини стегна і по внутрішній частині голені. Бийте з наростаючим ефектом по кожній частині ноги до тих пір поки ви більше не в силах терпіти біль.
 
2. Бити по Мішу лоу Кікі гомілкою, як би вглиб мішка. Починати з слабких ударів і поступово нарощувати силу удару.
 
3. Накатка гомілки твердими предметамі. Нужно взяти будь-який твердий предмет циліндричної форми (палиця, пляшка і т.д.) прокатувати по гомілці поступово збільшуючи тиск на предмет. Це дуже хороша вправа, так як їм опрацьовується вся гомілку.
 
4. Набивка гомілки твердим предметом. Взяти палицю або будь-який інший твердий предмет і обстукувати всю поверхню голені. Починаєм з дрібних постукувань і поступово підвищуємо силу ударів.
 
Виконуючи ці вправи ви знизите больовий поріг, що дасть вам перевагу в поєдинку. Уясніть то, що робити набивання потрібно постійнно. Як тільки ви закинете набивання, так відразу всі ваші результати повернутися на колишній рівень.1-2 тренувань по набиванні на тиждень буде достатньо .
Переглядів: 838

Розповісти друзям

Схожі матеріали
Ви ввели неправильний код!


Додати коментарНОВИНИ ММА

НОВІ СТАТТІ

ДРУЖНІ САЙТИ
Мікс-Файт клуб «Вікінг»
м. Івано-Франківськ, 2010-2019

Розробка та супровід сайтів — «Сайти під ключ»
95252vk