Попередній місяць Грудень Наступний місяць Попередній рік 2021 Наступний рік
   
ВИПАДКОВЕ ФОТО
Чемпіонат України з фрі-файту серед юніорів та дорослих та Всеукраїнський турнір пам

Тренування з мікс-файту

ПАРТНЕРИ

Лого ІФОФБМ

Лого Ютім
Розгорнути
9.10.2010

Техніка і тактика ведення бою


Ніколи не грайте з противником в гру, яка допускає знайомі для нього Ваші дії. Заплутуйте його, маневруючи для відволікання його уваги. Не залишайтеся нерухомими навіть короткий проміжок часу, тому що противник відшукає вразливу зону.

Ніколи не грайте з противником в гру, яка допускає знайомі для нього Ваші дії. Заплутуйте його, маневруючи для відволікання його уваги.

Не залишайтеся нерухомими протягом дуже довгого часу, тому що противник відшукає вразливу зону.

Не зберігайте протягом тривалого часу одне і те ж положення або один і той же ритм сутички, щоб супротивник не звик і не знайшов адекватної відповіді.

Не забувайте, що найкраща зв'язка може зустріти відповідні дії, якщо ви виконуєте її занадто повільно або застосовуєте занадто часто. Міняйте ваші дії і остерігайтеся мати "улюблені комбінації", які, врешті-решт, стануть відомими.

Ховайте ваші наміри, вони щоразу мають бути іншими. Навпаки, привчайте до них противника частими повторами, натякаючи йому на можливість подальших дій, і в останній момент несподівано змінюйте їх.

Якщо супротивник досвідчений, спустіться на місці в міцну позицію і захищайтеся, показуючи намір не заходити дуже далеко в атакуючих діях.

Якщо він відступає, слідуйте за ним, не потрапляючи на фінти: не розкривайте вашу стійку.

Часто повертайтеся, стрибайте в сторони, міняйте напрям, змушуючи супротивника частіше міняти свої наміри щодо атаки.

Якщо противник в лівосторонньої стійці має звичай атакувати, навіть з фінтами, з лівого боку, обходьте його ліворуч і навпаки, щоб опинитися під "мертвим" кутом.

Якщо він вище вас зростом, діставайте його, опускаючись в низьку стійку.

Якщо він нижчий вас зростанням, тримайте його на чималій відстані короткими серіями ударів ногами або за рахунок передньої руки.

Якщо він розтягнутий гірше за вас, будете володіти над ним (придушите його).

Якщо він розтягнутий краще за вас, шукайте шляхи проникнути всередину його стійки, щоб перешкодити йому проводити довгі (далекі) рухи.

Часто міняйте ритм, обманюйте противника несподіваними зупинками, прискорюйтеся в момент, коли він вважає, що ви захекались, сповільнюйтеся, коли ви відчуваєте, що він здатний зупинити атаку, яку ви розвиваєте.

Чергуйте (змішуйте) удари з відскоком і удари з тиском (кекомі), або поштовхи, щоб на тривалий час заблокувати захист супротивника.

Зберігайте точність своїх дій; проводите їх швидко, вкладайтесь тільки для вірних ударів або тоді, коли існує реальний шанс для того, щоб його привести, або ж тоді, коли ви хочете додати вашому удару видимість достовірності для кращого обману (фінт).

Звикайте дублювати удар, якщо він не проходить, а залежно від обставин - проводити його тричі.

Ворушіться і повертайтеся, але й дозволяйте противнику ходити навколо вас; залишайтеся зорово на одному і тому ж місці і змушуйте противника втрачати дихання і покривати всю зону сутички.

Ніколи не женіться за противником, який здається вам виснаженим і втомленим, дійте завжди методично і свідомо.

Якщо супротивник нервує і якщо він з ходу шукає спосіб виплеснути на вас лавину ударів, негайно протипоставте йому зупиняючий зустрічний удар або жорсткий блок, щоб змусити його змінити тактику.

Якщо у вас немає іншого виходу, відступіть, прикриваючись, але вичікуйте, підстерігайте і при найменшій можливості дочекайтеся "мертвого" періоду в його атаці, щоб відповісти з силою (і це виявиться тим легше, якщо противник забуде про свій захист).

Якщо противник тікає, не поспішайте, а підберіть до нього ближче і наступайте з обережністю.

Якщо він багато переміщається, переміщайтеся менше, лише з потреби, щоб кожного разу протидіяти здійсненню його намірів.

Якщо ви маєте намір заманити його, робіть це правдоподібно: фінти і пастки повинні бути схожі на справжні дії, щоб супротивник мобілізував свої резерви і змінив своє становище.

Якщо супротивник  швидкий і гнучкий, шукайте шляхи припинення його дій енергійним рухом, потужним блоком; якщо він, навпаки, подібний до моноліту і рухається з міццю, уникайте атаки в лоб.

Ніколи не розраховуйте на те, що вам вдасться провести всю комбінацію з початку до кінця, а допускайте можливість її інтуїтивного розвитку залежно від обставин; уникайте будь-яких розумових стереотипів.

Слідкуйте за зовнішніми проявами вашої втоми і контролюйте своє дихання: вони можуть вас видати. Ви можете рівним чином зробити ці прояви приманкою, але такий пасткою можна скористатися в ході сутички не більше одного разу.

Чи не атакуйте в лоб і до кінця противника з добре організованою захистом, спочатку припустіть, чим він вам може відповісти. Ваш перший прийом повинен бути призначений, щонайменше, для того, щоб змусити його поворухнутися і, врешті-решт, розкритися.

Фінтіть в одному напрямку, а атакуйте в іншому (або дублюйте фінт!); Варіюйте рівні і атакуючі дії. Включайте в комбінації удари руками і ногами, щоб мати можливість маневру на коротких і довгих дистанціях.

Не наполягайте на своєму, якщо ваша тактика зустрічається атакою противника; дайте можливість противнику провести удар - це дасть вам фору при продовженні сутички.

Цей перелік можна продовжувати нескінченно. Карате представляє собою справжнє мистецтво, яке на певному рівні дає можливість творити відповідно до індивідуального темпераментом (характером).

Переглядів: 3224

Розповісти друзям

Схожі матеріали
Ви ввели неправильний код!


Додати коментарНОВИНИ ММА

НОВІ СТАТТІ

ДРУЖНІ САЙТИ
Мікс-Файт клуб «Вікінг»
м. Івано-Франківськ, 2010-2021

Розробка та супровід сайтів — «Сайти під ключ»
95252vk