Попередній місяць Лютий Наступний місяць Попередній рік 2024 Наступний рік
     
ВИПАДКОВЕ ФОТО
Чемпіонат України з фрі-файту серед юніорів та дорослих та Всеукраїнський турнір пам

Тренування з мікс-файту

ПАРТНЕРИ

Лого ІФОФБМ

Лого Ютім
Розгорнути
9.6.2016

«Вікінги» вибороли друге загальнокомандне місце у Відкритому всеукраїнському турнірі з фрі-файту пам’яті П. Федорука


В неділю 5 червня Івано-Франківськ зустрічав спортсменів мистецтва бою фрі-файт. Вже четвертий рік поспіль, Турнір пам’яті Павла Федорука збирає на Прикарпатті найсильніших бійців. Цього року в рамках турніру також пройшов Чемпіонат України з фрі-файту серед юніорів. Серед учасників були представники Сумської, Тернопільської, Вінницької, Житомирської та Івано-Франківської областей.

Довідка: Фрі-файт – мистецтво бою створене в Україні понад 20 років тому, українцем Андрієм Петровичем Старовойтом. Для тих хто не знайомий з фрі-файтом:  філософія та світогляд цього бойового мистецтва виховують гідних представників суспільства, а правила фрі-файту дають можливість максимально демонструвати широкий арсенал технічних прийомів (бій у не обмежується в стійкою чи партером, ударною технікою, кидками чи больовими прийомами), і саме тому підтримувати високу динаміку та видовищність поєдинків.

Організаторами змагань були Івано-Франківська обласна федерація бойових мистецтв, Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради,  Всеукраїнська федерація фрі-файту та контактних єдиноборств та СК «Вікінг».

Найменші спортсмени змагалися в вікових групах 10-12 років, 13-15 років, дорослі в групі 19+, а в Чемпіонаті України з фрі-файту - вікова група 16-18 років.

На переможців чекали кубки та медалі, а для команди яка покаже найкращий результат, від родини Павла Івановича був закладений цінний грошовий приз.

Урочистості з нагоди відкриття четвертих змагань відкрила мати Павла Федорука, Зінаїда Федорук.

«Крім того, що Павло Іванович здобув дуже стрімку наукову кар’єру, він також цікавився мистецтвом: грав на скрипці, гітарі, складав музику також мав гарну фізичну підготовку. Він тренувався до останнього, купався у воді при досить низьких температурах в Бистриці, був дуже системним та правильно організованим, він започаткував обласну федерацію бойових мистецтв. Фрі-файт унікальне бойове мистецтво – це молодий вид боротьби, проте стрімко набирає популярності в світі. Ми маємо справу з феноменом. Павло Іванович дуже велике значення приділяв і бойовим мистецтвам, і у січні,  коли його не стало, до мене прийшли спортсмени та запропонували щороку проводити турнір пам’яті. Сьогодні – це четвертий турнір і він набирає масштабів, адже цьогоріч він є всеукраїнським. Мені приємно, що ви займаєтеся видом спорту, де тренуєте не лише свої фізичні здібності та якості, а й духовні», -  звернулась Зінаїда Федорук до учасників турніру.

Також спортсменів привітали керівник департаменту молоді та спорту Віталій Матешко, проректор з наукової роботи ПНУ Андрій Загороднюк, завідуючий кафедрою спортивно-педагогічних дисциплін Ярослав Яців.

За результатами змагань найбільшу кількість нагород зібрала команда з Тернополя (СК «Характерник»), другим став Івано-Франківський спортивний клуб «Вікінг» і третє місце посіла команда СК «Характерник» з Ворохти.

Для спортсменів СК «Вікінг» в Турнірі пам’яті П. Федорука нагороди розприділились наступним чином:

1 місце – Парпієв Артур (старше 19 р., -63 кг.)

1 місце – Бедрій Назарій (старше 19 р., -74 кг.)

2 місце – Ковтюк Сергій (старше 19 р., -74 кг.)

2 місце – Зорій Станіслав (10-12 р.-32 кг.)

3 місце – Хім’як Петро (19+ р.,-63 кг.)

3 місце – Горчак Петро (10-12 р., - 37 кг.)

3 місце – Шевченко Роман (10-12 р., -37 кг.)

3 місце – Докучаєв Станіслав (10-12 р., -42 кг.)

3 місце – Горчак Михайло (10-12 р., -57 кг.)

В Чемпіонаті України серед юніорів 1 місце посів і став Чемпіоном України – Ткачук Віталій (16-18 р., -84 кг.).

Наші вітання переможцям!!!

Переглядів: 1927

Розповісти друзям

Схожі матеріали
Ви ввели неправильний код!


Додати коментарНОВИНИ ММА

НОВІ СТАТТІ

ДРУЖНІ САЙТИ
Мікс-Файт клуб «Вікінг»
м. Івано-Франківськ, 2010-2024

Розробка та супровід сайтів — «Сайти під ключ»
95252vk