Попередній місяць Грудень Наступний місяць Попередній рік 2022 Наступний рік
     
ВИПАДКОВЕ ФОТО
Чемпіонат України з фрі-файту серед юніорів та дорослих та Всеукраїнський турнір пам

Тренування з мікс-файту

ПАРТНЕРИ

Лого ІФОФБМ

Лого Ютім
Розгорнути
31.7.2013

Джонні Хендрікс: Моя мета - ламати щелепи


План Джонні Хендрікса на бій з Джоржем Сент-П'єром простий - прорватися крізь протитанкову загородження з джебів і наглухо вирубати чемпіона.

"Я не планую перекидатися з GSP, я збираюся винести його геть. Ось і все. Це те, чого хочуть фанати, і я знаю, що у мене достатньо мощі в кулаках, щоб втілити їх мрії в реальність".

Хендрікс і Сент-П'єр зійдуться в головному бою турніру UFC 167, який відбудеться в Лас-Вегасі 16 листопада цього року. Джонні чекав цього поєдинку кілька років, але навіть після обіцяного титульного бою він боявся повірити у своє щастя - його плани міг перекреслити супербій GSP з Андерсоном Сільвою. Однак, як усім відомо, Кріс Вайдман одним ударом заспокоїв і "Спайдера", і близького до паніки Хендрікса.

"Я трохи нервував до бою Сільви з Вайдманом, бо ніколи не знаєш напевно, як усе повернеться. Якби Андерсон виграв, відбувся б їх супербій? Так що він мені ніби як навіть допоміг, і тепер я дійсно подер з GSP. Я не можу дочекатися, я так схвильований".

Прямо як Вайдман, який ревно вірив у власну перемогу над Сільвою, Хендрікс теж рішуче налаштований відвести додому пояс чемпіона. Крім видатних борцівських навичок, які знадобляться йому в битві з майстром переведень в партер Сент-П'єром, Джонні обдарований нокаутуючий міццю, відкалібрований на Мартіні Кампмані і Джоні Фітчі.

Джеб Сент-П'єра все ще залишається силою, здатною трощити виличні кістки, однак Хендрікс вважає, що саме його "заряджені" удари поставлять фінальну крапку в цьому бою.

"Я закушу свою капу і зжеру джеб, щоб прорватися до нього і зарядити з правого або з лівого прямо в щелепу. Ось де різниця. Вдар мене по обличчю, і я вдарю тебе в два рази сильніше".

Поважаючи Сент-П'єра, "Біг Рігг" не відчуває звичайного для претендентів страху перед непорушним чемпіоном.

"Він гідний поваги як людина, що володіє поясом - але при цьому він просто людина. Я можу побити будь-кого в будь-який момент, і саме такий настрій має бути у того, хто вирушає за титулом".

"Якщо він спробує відсиджуватися за своїм джебом, будьте уважні. Я прікушен капу і з'їм один з них, щоб викидати свої удари лівою і правою до самого кінця".

www.valetudo.ru

Переглядів: 1431

Розповісти друзям

Схожі матеріали
Ви ввели неправильний код!


Додати коментарНОВИНИ ММА

НОВІ СТАТТІ

ДРУЖНІ САЙТИ
Мікс-Файт клуб «Вікінг»
м. Івано-Франківськ, 2010-2022

Розробка та супровід сайтів — «Сайти під ключ»
95252vk