Попередній місяць Грудень Наступний місяць Попередній рік 2018 Наступний рік
         
ВИПАДКОВЕ ФОТО
Чемпіонат України з фрі-файту серед юніорів та дорослих та Всеукраїнський турнір пам

Тренування з мікс-файту

ПАРТНЕРИ

Лого ІФОФБМ

Лого Ютім
Розгорнути
19.2.2014

UFC збирається вводити єдину уніформу для бійців


У UFC дме вітер змін . Зовсім недавно була змінена бонусна структура організації , тепер справа дійшла до спонсорства .
Президент UFC Дана Уайт підтвердив у четвер , що UFC працює над тим , щоб створити єдиний стандарт форми для бійців.
У грудні Уайт пообіцяв , що він працює над тим , щоб встановити стандарти для спонсорства в UFC. Для цих цілей він зайнявся створенням уніформи для бійців UFC , але поки ще нічого не закінчено .
Кілька джерел повідомили , що UFC уклала угоду з крупною швейної компанією. Судячи з усього , уніформа бійця буде складена з голови до п'ят , від шорт , до футболок при виході бійця і капелюхів , і кожен боєць буде зобов'язаний у цьому ходити.
Також джерела повідомляють , що на шортах і футболках бійців будуть зарезервовані місця для розміщення на них реклами спонсорів. Ці місця менеджери бійців і самі бійці мають право продати. Але крім цих місць , все інше на одязі складатиметься з брендів UFC і їх партнерів.
Така форма позбавить від проблем багатьох бійців попередніх Кардів , у яких є проблеми зі спонсорами.
Уайт сказав , що не раз чув від своїх бійців , як вони втомилися від усіх цих спонсорських штучок , і особливо виділив випадок з Маком Данцигом , який з'явився на шоу UFC on Fox 9 в бою проти Джо Лозон в простих білих трусах.
"Це не така важлива справа , як багато хто може подумати . Ці хлопці все одно заробляють тони грошей , і вони роблять великі гроші на спонсорах " , - сказав Уайт. "Хлопці нижчого рівня? Вони не роблять так багато на спонсорство. Ми тільки що бачили , як все відбулося з Маком Данцигом . Він сказав , з мене досить . Я не хочу з цим більше мати справу " .
"Знаєте , багато бійців дзвонили мені і говорили , що не хочуть більше мати справу зі спонсорством . Що ти з цим будеш робити ? Це не така вже приємна річ , як багато хто думає " .
Уніформа UFC також може дозволити компанії закріпити свій бренд на телебаченні , замість величезної кількості логотипів під час телевізійних трансляцій в очі глядачів буде кидатися лише бренд UFC на футболках і трусах бійців. Таким чином бійці UFC будуть виглядати , як спортсмени інших великих спортивних світових ліг.
Це той крок , який вже давно передбачали експерти ММА.
UFC вже давно прагнуть заявити про себе , як про найбільшу бійцівську лігу в світі змішаних єдиноборств , подібно до того , як це вдалося зробити НХЛ і НБА , і тому немає нічого дивного , що вони прагнуть поширити свій бренд і на форму бійців, і не дозволяє користуватися запатентованим восьмикутником іншим організаціям .
Але , що ж чекає бійців , у яких укладено контракти з такими великими фірмами , як Найк ? Можна припустити , що вводячи уніформу , UFC хоче обмежити появу логотипів інших конкуруючих з нею фірм , але що тоді сказати про традиційні відомі бренди в світі ММА , таких як Bad Boy або Jako ?
Поки дуже рано про це говорити , але як тільки UFC представить свою форму , це відразу ж стане подією року.
 
Переглядів: 766

Розповісти друзям

Схожі матеріали
Ви ввели неправильний код!


Додати коментарНОВИНИ ММА

НОВІ СТАТТІ

ДРУЖНІ САЙТИ
Мікс-Файт клуб «Вікінг»
м. Івано-Франківськ, 2010-2018

Розробка та супровід сайтів — «Сайти під ключ»
95252vk