Попередній місяць Грудень Наступний місяць Попередній рік 2021 Наступний рік
   
ВИПАДКОВЕ ФОТО
Чемпіонат України з фрі-файту серед юніорів та дорослих та Всеукраїнський турнір пам

Тренування з мікс-файту

ПАРТНЕРИ

Лого ІФОФБМ

Лого Ютім
Розгорнути
12.6.2014

Райан Бейдер: «Зараз я тренуюся набагато розумніше»


      Райан Бейдер, який на цих вихідних зустрінеться в клітці з Рафаелем Кавалькантіе, не залишає думки про те, що він ще зможе увійти до титульної гонки. Бейдер розповів, що відмінно готовий до цього бою і що значно поліпшив практично всі аспекти ведення поєдинку.
 
     «При підготовці до цього бою я дуже багато працював над підвищенням витривалості. Робота на біговій доріжці, збільшення швидкості, спринти на 400 метрів - я пройшов через все це і зараз я перебуваю у відмінній формі. Можливо, навіть, що зараз я в кращій формі за всю свою кар'єру. Я почав кар'єру 6 років тому, так що у мене в активі досить великий досвід виступів », - сказав Бейдер.
 
       «Я бився практично з кожним в нашому дивізіоні, але« Фейжао »- абсолютно особливий. У нього дуже потужний удар і відмінна ударна техніка. Він відправив у нокаут величезну кількість людей своїм ударом з правої. Бувало, що він мав проблеми у своїх боях, проте йому вдавалося прикінчити противника вивіреною комбінацією. Також у нього дуже, дуже хороший захист від тейкдаунів. Загалом, він небезпечний практично скрізь », - додав Бейдер.
 
       Зауважимо, що Бейдер за свою кар'єру зустрічався з такими бійцями, як Джон Джонс, Ліоте Мачіда, Ремпейдж Джексон, Тіто Ортіз і багатьма іншими.
 
      «У минулому я був всього лише хорошим борцем. Я не знав, як правильно наносити удар. Не знав, як ганяти вагу. Проте зараз все змінилося. Я став більш професійно підходити до всього. Навколо мене потрібні люди, і я тренуюся набагато розумніше. Як кажуть, краще це станеться пізно, ніж ніколи.
 
      Я, безумовно, зроблю ще одну спробу увійти в титульну гонку. Мені нещодавно виповнився 31 рік, і я вже не такий молодий. Коли я тільки починав свою кар'єру, до того, як ми потрапили на The Ultimate Fighter, все що у нас було - це пара тисяч доларів від спонсора на місяць. Це дозволяло нам сконцентруватися на виступах, проте у нас не було спеціальних тренерів, відповідальних за певні аспекти підготовки. Наші тренери займалися практично всім - ударною технікою, джиу-джитсу, кікбоксингом, і у нас не було спеціалізованого тренінгу окремих дисциплін, так що я покладався, в основному, на свою боротьбу.
 
       Тепер же, коли я став старшим, і в мене стало трохи більше грошей, я можу найняти певну людину, яка відповідатиме за боротьбу, іншого - на якому лежатиме відповідальність за джиу-джитсу, ще одного хлопця, який буде тренером з фізичної підготовки . Тепер я можу собі це дозволити, і тренуюся зовсім по-іншому. Я знайшов певний баланс, і результати цих змін ми побачимо в бою », - сказав Бейдер.
 
 
Переглядів: 1183

Розповісти друзям

Схожі матеріали
Ви ввели неправильний код!


Додати коментарНОВИНИ ММА

НОВІ СТАТТІ

ДРУЖНІ САЙТИ
Мікс-Файт клуб «Вікінг»
м. Івано-Франківськ, 2010-2021

Розробка та супровід сайтів — «Сайти під ключ»
95252vk