Попередній місяць Квітень Наступний місяць Попередній рік 2020 Наступний рік
   
ВИПАДКОВЕ ФОТО
Чемпіонат України з фрі-файту серед юніорів та дорослих та Всеукраїнський турнір пам

Тренування з мікс-файту

ПАРТНЕРИ

Лого ІФОФБМ

Лого Ютім
Розгорнути
3.1.2016

Федір Ємельяненко повернеться в RIZIN 17 квітня


"Останній імператор" стане хедлайнером наступного шоу японського промоушену.
 
Підводячи підсумок свого дебютного шоу, творці RIZIN за традицією говорили багато пишномовних слів на адресу учасників боїв 29 і 31 грудня в Сайтама, і обережно погрожували йти паралельним курсом з UFC. Симбіоз немислимих для США і Європи фрік-боїв, відвертих міссматчів і міцного Гран-прі , припав до смаку японському глядачеві, нудьгуючому на UFC, з їх не по-східному прагматичним підходом до організації турнірів.
 
Здається, можна з упевненістю сказати, що перший млинець колишнього боса PRIDE Нобуюкі Сакакібара, не вийшов грудкою. Але, незважаючи на жвавий старт, на тлі лідера індустрії, RIZIN виглядав одноденкою, не залишила після себе нічого, крім зламаних на обговоренні виступу Федора Емельяненка, фанатських списів.
 
Російський важкоатлет залишається головним і поки єдиним цінним активом Сакакібара. Все це сильно нагадує драматичну долю шоу Affliction, повністю тримавшогося на імені "Останнього імператора", в результаті, не маючи інших точок опори, що проіснувало менше року. Поки RIZIN неухильно рухається у бік тих же вбивчих грабель. Уявити в найближчі пару років аншлаги на турнірі японців без Федора, поки не виходить.
 
"Сьогодні дуже великий вплив на змішані єдиноборства надають уніфікаціонним правила, а також чільна роль UFC, завдяки чому вся увага зациклено на одному сегменті цього спорту", сказав під час прес-конференції Сакакібара. "Вчора правила були нами змінені на 10-хвилинний перший раунд, і два наступних раунди по 5 хвилин; бійці билися не в клітці, а в ринзі, і це змусило їх змінювати звичну манеру ведення бою".
 
"UFC - це чудове шоу, і я поважаю їх, але вважаю, що в ММА ще багато примітного, щоб продемонструвати це глядачам. UFC може дотримуватися свого курсу з наявними  спортсменами, а ми будемо робити свою справу з Федором Емельяненко, Габі Гарсією, "Барута", "Кінг Мо" Лавалем, і ми в змозі здивувати. У RIZIN я хотів би показати гнучкість рішень, яку фанати по-справжньому хочуть бачити ".
 
Наступний турнір Набухюкі планує провести 17 квітня в Нагої. Як і слід було очікувати, прізвище Ємельяненко, була вписана в файткард майбутнього заходу, першим.
Переглядів: 734

Розповісти друзям

Схожі матеріали
Ви ввели неправильний код!


Додати коментарНОВИНИ ММА

НОВІ СТАТТІ

ДРУЖНІ САЙТИ
Мікс-Файт клуб «Вікінг»
м. Івано-Франківськ, 2010-2020

Розробка та супровід сайтів — «Сайти під ключ»
95252vk