Попередній місяць Вересень Наступний місяць Попередній рік 2021 Наступний рік
   
ВИПАДКОВЕ ФОТО
Чемпіонат України з фрі-файту серед юніорів та дорослих та Всеукраїнський турнір пам

Тренування з мікс-файту

ПАРТНЕРИ

Лого ІФОФБМ

Лого Ютім
Розгорнути
1.10.2016

Едді Альварес: Я можу з закритими очима потрапити по МакГрегору


Чемпіон UFC про зручних суперників ірландця, і план на бій з претендентом, який знає слова "захист" і не вміює боротися.
 
Ні  для кого давно не секрет, що на всьому шляху Конора МакГрегора до оглушливого успіху в UFC, йому не зустрічалися суперники, які тяжіють до боротьби в партері. Як на підбір всі вони прагнули змагатися з ірландцем в стійці, де ставали жертвами його різких і точних ударів. Заслуга в цьому не стільки в технічній майстерності бійця, скільки в вивіреному матчмейкінгу, вважає наступний опонент МакГрегора чемпіон UFC у легкій вазі Едді Альварес.
 
"Він сам вибирав собі суперників протягом всієї кар'єри в UFC", сказав чемпіон в інтерв'ю MMAFighting. "Вся справа в тому, що він не брав бої з хлопцями, які могли загрожувати йому партером. Єдиним з таких, виявився Чед Мендес, але тоді МакГрегору просто довелося погодитися на бій з ним. Всі інші вважали за краще битися виключно в стійці, і ніколи не проводили тейкдауни. Таким чином, він міг залишатися самим собою, не ризикуючи і не побоюючись їх сильних сторін ".
 
Існує стійка думка, що і Альварес не сильно вибивається із загального контексту попередніх суперників МакГрегора, але сам він стверджує зворотне і впевнений в своїй перевазі.
 
"Що захочу, те й буду робити з ним. Всі з ким він зустрічався раніше, не виводили його із зони комфорту. Ось в чому різниця. Ось чого не розуміють любителі реслінга, які сьогодні фанатіють від нього. Вони бачать хлопця, який користується своєю перевагою, він демонструє тільки те, що вміє найкраще - це дозволяє йому виглядати добре ".
 
"Я ж буду працювати там, де зручно мені. Якщо треба можу і побоксую. Він зовсім не ухиляється і пропускає тонни ударів. Мендес, з його крихітним Річем, примудрявся потрапляти йому в голову з усіх боків - оверхендом справа, хукі зліва - він збирав все, перш ніж Чед уклав його на спину (в першому раунді). Його захист жахливий, він гарний тільки в атаці. Коли справа доходить до нападу, сумнівів немає, він стає відмінним бійцем, але його захист це повний п ** ец ".
 
Але розв'язку протистояння, Едді бачить все-таки в партері:
 
"Боєць мого класу, вільний робити з ним, що захоче. Я можу бити з рук або ніг, повалити його або провести прийом, я можу зробити з ним, що завгодно цієї бл * дскої вночі. Думаю, що міцно положу його - зіб'ю з ніг ох ** нно важким ударом і змушу здатися, коли він виявиться на підлозі. Він ловить все ліві хуки. Я можу з закритими очима потрапити в цього жопоголового ".
Переглядів: 1590

Розповісти друзям

Схожі матеріали
Ви ввели неправильний код!


Додати коментарНОВИНИ ММА

НОВІ СТАТТІ

ДРУЖНІ САЙТИ
Мікс-Файт клуб «Вікінг»
м. Івано-Франківськ, 2010-2021

Розробка та супровід сайтів — «Сайти під ключ»
95252vk