Попередній місяць Червень Наступний місяць Попередній рік 2020 Наступний рік
ВИПАДКОВЕ ФОТО
Чемпіонат України з фрі-файту серед юніорів та дорослих та Всеукраїнський турнір пам

Тренування з мікс-файту

ПАРТНЕРИ

Лого ІФОФБМ

Лого Ютім
Розгорнути
15.8.2017

Даніель Кормье: Я знайду спосіб знову битися з Джоном Джонсом


Екс-чемпіон UFC у напівважкій ваговій категорії Даніель Кормье не поспішатиме повертатися в бої, але й завершувати кар'єру він не має наміру. Кормье в інтерв'ю The MMA Hour розповів, що знайде спосіб провести третій бій з чемпіоном Джоном Джонсом.
 

Про другу поразку Джону Джонсу:

«Поразка стала дуже гіркою подією. Потрібно розуміти, що я хлопець, який завжди хоче бути кращим. Я важко тренуюся, багато працюю. Я вважаю, що був готовий. Я був дуже засмучений результатом поєдинку. Звичайно я і сам був засмучений, але мені було ніяково перед моїми близькими людьми, тому що вони дуже багато сил вклали в мене».
 

Про продовження кар'єри:

«Навіщо мені припиняти битися? Я все ще люблю суперництво більше, ніж що-небудь інше. Воно дає мені мотивацію. Якщо я не залучений в суперництво, то я просто нещасний».
 

Про третій бій з Джоном Джонсом:

«Я не тільки повернуся до боїв, але і вірю, що ми з Джоном Джонсом знову зустрінемося. Я не знаю, який шлях приведе мене до бою з Джонсом, але вважаю, що він буде чемпіоном. Не вірю, що хтось в цьому дивізіоні може зі мною змагатися. Після достатнього числа перемог я з ним воюватиму знову. Адже ми заробили разом. А в таких ситуаціях UFC зазвичай проводить матчі-реванші.
Але в кінцевому рахунку я не завершив свою роботу, що не дає мені спокою. Мені потрібно прийняти цей факт. Потрібно буде зробити щось особливе, щоб отримати нову можливість. Я буду працювати і шукати спосіб повернутися в Октагон, де навпроти мене буде стояти він. Я зобов'язаний знайти спосіб».
 

Про наступного суперника:

«У UFC мене цінують і вже запропонували мені кілька ідей з приводу наступного бою. Але мені потрібен час. Є можливості як в напівважкій, так і у важкій ваговій категорії. Очевидно, бій з Джимі Манувой може відбутися. Волкан Оздемір фантастично себе показав. Якщо найпростіший спосіб отримати бажаний бій, провести поєдинки з ким-небудь з них, то я готовий».

Переглядів: 841

Розповісти друзям

Схожі матеріали
Ви ввели неправильний код!


Додати коментарНОВИНИ ММА

НОВІ СТАТТІ

ДРУЖНІ САЙТИ
Мікс-Файт клуб «Вікінг»
м. Івано-Франківськ, 2010-2020

Розробка та супровід сайтів — «Сайти під ключ»
95252vk