mixfight.if.ua http://mixfight.if.ua Мікс-файт клуб ВІКІНГ http://mixfight.if.ua/skins/default/logo_white.jpg Мікс-файт клуб ВІКІНГ http://mixfight.if.ua Uk (c)mixfight.if.ua Mon, 23 Jul 2018 13:00:18 +0300 RayCMS 0.1 Тоні Фергюсон: Я повинен бути чинним чемпіоном, а Хабіб - тимчасовим http://mixfight.if.ua/news_mma/2362.htm http://mixfight.if.ua/news_mma/2362.htm Fri, 25 May 2018 15:29:00 +0300 ДЕРЕК ВАЙДА, ЯК ІНВАЛІД З ПРОТЕЗОМ СТАВ ВІДОМИМ КРОССФІТЕРОМ. http://mixfight.if.ua/articles/2361.htm http://mixfight.if.ua/articles/2361.htm Mon, 21 May 2018 19:00:00 +0300 Метт Мітріон: Бій з Сонненом буде для Федора складним http://mixfight.if.ua/news_mma/2360.htm http://mixfight.if.ua/news_mma/2360.htm Mon, 14 May 2018 20:57:00 +0300 Олександр Густафссон і Люк Рокхолд можуть розіграти пояс тимчасового чемпіона UFC http://mixfight.if.ua/news_mma/2359.htm http://mixfight.if.ua/news_mma/2359.htm Fri, 11 May 2018 21:42:00 +0300 Хабіб Нурмагомедов: "Я готовий побитися з будь-яким суперником ... в грудні" http://mixfight.if.ua/news_mma/2358.htm http://mixfight.if.ua/news_mma/2358.htm Sat, 05 May 2018 22:01:00 +0300 Мелвін Манхуф уклав новий контракт з Bellator http://mixfight.if.ua/news_mma/2357.htm http://mixfight.if.ua/news_mma/2357.htm Fri, 04 May 2018 17:04:00 +0300 Нейт Діас може виступити на UFC 227 http://mixfight.if.ua/news_mma/2356.htm http://mixfight.if.ua/news_mma/2356.htm Thu, 03 May 2018 12:48:00 +0300 Як і скільки потрібно пити під час тренувань http://mixfight.if.ua/articles/2355.htm http://mixfight.if.ua/articles/2355.htm Wed, 02 May 2018 21:30:00 +0300 ЧОГО ЧЕКАТИ ВІД БОЮ ЄМЕЛЬЯНЕНКО З МІРОМ? http://mixfight.if.ua/news_mma/2354.htm http://mixfight.if.ua/news_mma/2354.htm Sat, 28 Apr 2018 09:22:00 +0300 Бій ОРТЕГА - ХОЛЛОУЕЙ відбудеться на UFC 226 http://mixfight.if.ua/news_mma/2353.htm http://mixfight.if.ua/news_mma/2353.htm Tue, 24 Apr 2018 18:45:00 +0300 СИЛОВІ ТРЕНУВАННЯ БІЙЦІВ http://mixfight.if.ua/articles/2352.htm http://mixfight.if.ua/articles/2352.htm Sun, 22 Apr 2018 09:36:00 +0300 Як не травмуватися під час пробіжки. http://mixfight.if.ua/articles/2351.htm http://mixfight.if.ua/articles/2351.htm Sun, 15 Apr 2018 21:05:00 +0300 Флойд Мейвезер: Моя боротьба зараз на 7 з 10-ти http://mixfight.if.ua/news_mma/2350.htm http://mixfight.if.ua/news_mma/2350.htm Fri, 16 Mar 2018 13:45:00 +0200 Олімпійський чемпіон готовий підготувати МакГрегора до бою з Хабібом http://mixfight.if.ua/news_mma/2349.htm http://mixfight.if.ua/news_mma/2349.htm Fri, 23 Feb 2018 14:26:00 +0200 Конор МакГрегор може провести 2 бою в 2018-м http://mixfight.if.ua/news_mma/2348.htm http://mixfight.if.ua/news_mma/2348.htm Fri, 23 Feb 2018 14:17:00 +0200 Зїзд представників спортивних клубів Івано-Франківської області http://mixfight.if.ua/news_club/2347.htm http://mixfight.if.ua/news_club/2347.htm Wed, 21 Feb 2018 11:10:00 +0200 Кріс Вайдман: Це я повинен битися з Віттакером http://mixfight.if.ua/news_mma/2346.htm http://mixfight.if.ua/news_mma/2346.htm Tue, 13 Feb 2018 13:20:00 +0200 МакГрегор і Мейвезер готуються до реваншу в октагоні? http://mixfight.if.ua/news_mma/2345.htm http://mixfight.if.ua/news_mma/2345.htm Tue, 13 Feb 2018 13:09:00 +0200 Стіпе Міочіч: «Кормье - приголомшливий боєць, але, на жаль, ви побачите його побиття» http://mixfight.if.ua/news_mma/2344.htm http://mixfight.if.ua/news_mma/2344.htm Mon, 12 Feb 2018 21:31:00 +0200 Нейт Діас готовий врятувати UFC 222 http://mixfight.if.ua/news_mma/2343.htm http://mixfight.if.ua/news_mma/2343.htm Tue, 06 Feb 2018 15:26:00 +0200